• Home
  • > Team & Contact
  • > Medewerkers
Roel Jansen

Roel Jansen

Algemeen Directeur

E-mail: roel.jansen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Rutger Aarts

Rutger Aarts

Hoofd Administratie

E-mail: rutger.aarts@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Dorinda Spierings

Dorinda Spierings

Sales Co÷rdinator

E-mail: dorinda.spierings@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Marten Nouwen

Marten Nouwen

Kwaliteits Co÷rdinator

E-mail: marten.nouwen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Wesley Vermulst

Wesley Vermulst

Teamleider

E-mail: wesley.vermulst@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200889
Nini Joostens

Nini Joostens

Communicatie medewerker

E-mail: nini.joostens@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
..

..

..

E-mail: .. Telefoon: ..
Jos Hellings

Jos Hellings

Magazijn medewerker

E-mail: jos.hellings@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113815
Projectteam

Projectteam

Oranje (Service) ---------------->

E-mail: service@rjnetworks.nl Telefoon: +31 (0)73-6113814
Bart Voets

Bart Voets

Service Co÷rdinator

E-mail: bart.voets@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200879
Maikel van den Heuvel

Maikel van den Heuvel

Service Monteur

E-mail: maikel.vandenheuvel@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113814
Ruud Kuijpers

Ruud Kuijpers

Service Monteur

E-mail: ruud.kuijpers@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Projectteam

Projectteam

Geel -------------------------------->

E-mail: calculatie@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200891
Donny Schevers

Donny Schevers

Projectteam Co÷rdinator

E-mail: donny.schevers@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200891
Haiko Jans

Haiko Jans

Projectteam medewerker

E-mail: haiko.jans@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200981
Rob Relou

Rob Relou

Junior Projectteam medewerker

E-mail: rob.relou@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200893
Projectteam

Projectteam

Blauw ---------------------------->

E-mail: calculatie@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200894
Dennis Beekwilder

Dennis Beekwilder

Projectteam Co÷rdinator

E-mail: dennis.beekwilder@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200894
Jesper Pennings

Jesper Pennings

Projectteam medewerker

E-mail: jesper.pennings@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200919
Stijn van der Donk

Stijn van der Donk

Junior Projectteam medewerker

E-mail: stijn.vanderdonk@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-7200892
Patrick Nouwen

Patrick Nouwen

Zelfstandig Monteur

E-mail: patrick.nouwen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Henny Cox

Henny Cox

Zelfstandig Monteur

E-mail: henny.cox@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Thomas de Veer

Thomas de Veer

Zelfstandig Monteur

E-mail: thomas.deveer@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Huandres Oerlemans

Huandres Oerlemans

Zelfstandig Monteur

E-mail: huandres.oerlemans@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Erwin Scheepers

Erwin Scheepers

Zelfstandig Monteur

E-mail: erwin.scheepers@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Jeroen Luijken

Jeroen Luijken

Zelfstandig Monteur

E-mail: jeroen.luijken@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Sebastiaan van Hoeven

Sebastiaan van Hoeven

Zelfstandig Monteur

E-mail: sebastiaan.vanhoeven@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Dario Filipovic

Dario Filipovic

Zelfstandig Monteur

E-mail: dario.filipovic@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Ronald Janssen

Ronald Janssen

Zelfstandig Monteur

E-mail: ronald.janssen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Ricardo Trieling

Ricardo Trieling

Zelfstandig Monteur

E-mail: ricardo.trieling@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Benjamin Schulte

Benjamin Schulte

Zelfstandig Monteur

E-mail: benjamin.schulte@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Jasper Eekels

Jasper Eekels

Zelfstandig Monteur

E-mail: jasper.eekels@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Manuel Lilipaly

Manuel Lilipaly

Zelfstandig Monteur

E-mail: manuel.lilipaly@rjnetworks.nl Telefoon: +31 (0)73-6113813
Falco Wagteveld

Falco Wagteveld

Monteur

E-mail: falco.wagteveld@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)71-6113813
Andreas Arabatzakis

Andreas Arabatzakis

Monteur

E-mail: andreas.arabatzakis@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Rewien Ramkisoen

Rewien Ramkisoen

Monteur

E-mail: rewien.ramkisoen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Mike Bish

Mike Bish

Monteur

E-mail: mike.bish@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Nicky van Rhee

Nicky van Rhee

Monteur

E-mail: nicky.vanrhee@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Mitchell Snoek

Mitchell Snoek

Monteur

E-mail: mitchell.snoek@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Joey van den Boom

Joey van den Boom

Monteur

E-mail: joey.vandenboom@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Sander van Orsouw

Sander van Orsouw

Monteur

E-mail: sander.vanorsouw@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Hidde Bertens

Hidde Bertens

Monteur

E-mail: hidde.bertens@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Joris Mulders

Joris Mulders

Monteur

E-mail: joris.mulders@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Perry Langenkamp

Perry Langenkamp

Assistent Monteur

E-mail: perry.langenkamp@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Remco Vissers

Remco Vissers

Assistent Monteur

E-mail: remco.vissers@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Cas Driesprong

Cas Driesprong

Assistent Monteur

E-mail: cas.driesprong@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Kevin Lo-Sie-Sen

Kevin Lo-Sie-Sen

Assistent Monteur

E-mail: kevin.lo-sie-sen@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Ruben van Toorn

Ruben van Toorn

Assistent Monteur

E-mail: ruben.vantoorn@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Koen Klijberg

Koen Klijberg

Assistent Monteur

E-mail: koen.klijberg@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Qaran Jaikaran

Qaran Jaikaran

Assistent Monteur

E-mail: qaran.jaikaran@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813
Stefan de Graauw

Stefan de Graauw

Assistent Monteur

E-mail: stefan.degraauw@rjnetworks.nl Telefoon: +31(0)73-6113813

Informatieaanvraag

Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld

 

Invoer is verplicht Invoer is niet juist Ingevoerde waarde te laag Ingevoerde waarde te hoog Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
Invoer is verplicht Minder dan minimale aantal karakters ingevuld Meer dan maximale aantal karakters ingevuld
* Verplichte velden
  

Contactgegevens

RJ Networks

Nieuwe Eerdsebaan 8a

5482 VS Schijndel

T +31(0)73 611 38 13

E info@rjnetworks.nl

Contactgegevens

RJ Beveiliging

Nieuwe Eerdsebaan 8a

5482 VS Schijndel

T +31(0)73 611 38 14

E info@rjbeveiliging.nl

Contactgegevens

RJ Networks Zuid

Postbus 177

6120 AD Born

T +31(0)46 411 57 41

E zuid@rjnetworks.nl